Соковитискач Adler AD 4013
Фото 35 |
Adler AD 4013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 4013
Усі ціни 40 →Соковитискач для цитрусових Adler AD 4013 red | 1 531 грн. |
Соковичавниця Adler Ad 4013 black | 1 540 грн. |
Соковижималка для цитрусових Adler AD 4013b | 1 599 грн. |
Соковыжималка для цитрусовых Adler AD 4013B AD4013b | 1 721 грн. |
Соковижималка Adler AD 4013 black | 1 530 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →