Вантажна шина Lanvigator D318 315/80 R22.5 143M
11 376 грн. Купити! Шина Lanvigator D318 (провідна) 315/80 R22.5 143/141M PR20Маркетплейс: Rozetka.ua a-gikЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator D318 315/80 R22.5 143M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lanvigator D318 315/80 R22.5 143M
Ціни на Lanvigator D318 315/80 R22.5 143M |
---|---|---|---|---|
Lanvigator D318 315/80 R22.5 143M | від 11 376 грн. | 1 пропозиція | ||
Lanvigator D318 315/80 R22.5 156K | від 11 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Lanvigator D318 315/80 R22.5 156M | від 10 593 грн. | 1 пропозиція |