Литий диск Advanti Centurio 7,5x17/5x108 ET45 DIA67,1
Фото 5 | від 5 833 до 6 115 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Advanti Centurio 10
Характеристики
Advanti Centurio 7,5x17/5x108 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advanti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advanti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Advanti Centurio 7,5x17/5x108 ET45 DIA67,1
Advanti Centurio (ADV15) R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA67.1 Matt Gunmetal ADV1 | 5 833 грн. |
Advanti Centurio (ADV15) R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA67.1 Matt Gunmetal | 5 960 грн. |
Диски Advanti Centurio (ADV15) 7,5x17 5x108 ET45 DIA67,1 (matt gun metal) | 6 115 грн. |
Закрити
Схожі