Дриль-шурупокрут AEG BSB 18CBL LI-202C (4935448462)
Відео 4Фото 8 |
AEG BSB 18CBL LI-202C акк. 2 шт 2 Агод , без кутовий насадкиакк. 2 шт 2 Агод , кутова насадка |
|
В комплекті моделі BSB 18CBL LI-202C акумулятори ємністю 2 Агод, без кутовий насадки, у комплекті BSB 18CBL LI-202C KIT1 — ємністю 2 Агод, кутова насадка, в комплекті BSB 18CBL LI-402C — ємністю 4 Агод, в комплекті BSB 18CBL LI-502C — ємністю 5 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG BSB 18CBL LI-202C
Усі ціни 8 →Акумуляторний дриль-шуруповерт AEG BSB18CBLLI-202C | 11 479 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт AEG BSB18CBLLI-202C | 11 840 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт AEG BSB18CBLLI-202C | 11 602 грн. |
Шуруповерт акумуляторний AEG BSB 18CBL LI-202C | 11 720 грн. |
Акумуляторний шуруповерт AEG BSВ18CBL LI-202C | 12 611 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації AEG BSB 18CBL LI-202C
Ціни на AEG BSB 18CBL LI-202C |
---|---|---|---|---|
AEG BSB 18CBL LI-202C | від 11 479 грн. | 8 пропозицій | ||
AEG BSB 18CBL LI-202C KIT1 | від 12 325 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →