Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 FPD3-0X (4933479859)
Відео 4Фото 33 |
Milwaukee M18 FPD3-0X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Модель FPD3-0X поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FPD3-0X
Усі ціни 8 →Дриль-шуруповерт Milwaukee M18 FPD3-0X GEN 4 (4933479859) | 10 399 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 FPD3-0X GEN 4, 158 Нм (без АКБ та ЗП) (4933479859 | 10 149 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 FPD3-0X GEN 4, 158 Нм (без АКБ та ЗП) (4933479859 | 10 989 грн. |
Milwaukee M18 FPD3-0X GEN 4 (4933479859) M18FPD3-0XGEN4(4933479859) | 10 989 грн. |
Milwaukee Шуруповерт Milwaukee M18 FPD3-0X GEN 4, 158 Нм (без АКБ та ЗП) ( | 10 989 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FPD3-0X
Ціни на Milwaukee M18 FPD3-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FPD3-502X | від 19 040 грн. | 4 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FPD3-0X | від 10 149 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →