Болгарка Metabo WEBA 17-125 Quick 600514000
Metabo WEBA 17-125 Quick 600514000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEBA 17-125 Quick 600514000
Усі ціни 7 →Кутова шліфувальна машина Metabo WEBA 17-125 Quick (600514000) | 7 644 грн. |
Болгарка Metabo WEBA 17-125 Quick 600514000 | 7 646 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEBA 17-125 Quick 600514000 | 7 646 грн. |
Metabo WEBA 17-125 Quick 600514000 | 11 400 грн. |
Metabo WEBA 17-125 Quick 600514000 | 11 685 грн. |
Metabo WEBA 17-125 Quick 600514000 | 11 970 грн. |
Кутова шліфувальна машина Metabo WEBA 17-125 Quick (600514000) | 8 047 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →