Литий диск WSP Italy W683 8,5x20/5x120 ET33 DIA72,6
від 13 828 до 15 220 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації WSP Italy W683 7
Характеристики
WSP Italy W683 8,5x20/5x120 ET33 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W683 8,5x20/5x120 ET33 DIA72,6
WSP Italy BMW (W683) Ithaca 8.5x20 5x120 ET33 DIA72.6 AP | 14 000 грн. |
Диск WSP Italy W683 Ithaca Anthracite polish R20 W8,5 PCD5x120 ET33 DIA72, | 13 828 грн. |
WSP Italy BMW W683 ITHACA R20 W8,5 PCD5X120 ET33 DIA72,6 ANTHRACITE POLISH | 15 220 грн. |
Закрити
Схожі