Материнська плата AFOX IB250-MA
Фото 3 |
AFOX IB250-MA
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1151
Чипсет:Intel B250
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:2400 МГц
Звук (каналів):5.1
Роз'єми:M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:4-контактне
Всі характеристики
Купити AFOX IB250-MA
Усі ціни 6 →Материнская плата afox ib250-ma4-v2 (s1151, b250, ddr4) | 3 431 грн. |
Материнская плата AFOX IB250-MA4 s1151 B250 2xDDR4 D-Sub HDMI mATX IB250-M | 3 246 грн. |
AFOX IB250-MA4-V2 | 3 299 грн. |
Материнська плата AFOX IB250-MA4 s1151 B250 2xDDR4 D-Sub HDMI mATX (IB250- | 3 231 грн. |
Материнська плата Afox IB250-MA4-V2 (IB250-MA4-V2) ( , ) | 3 109 грн. |
Мат.плата 1151 (B250) AFOX IB250-MA4-V2, B250, 2xDDR4, Int.Video(CPU), 3xS | 3 405 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →