Процесор Intel Core i7 Kaby Lake i7-7700 OEM (CM8067702868314)
Відео 12Фото 3 |
Intel Core i7 Kaby Lake i7-7700 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Kaby Lake i7-7700 OEM
Усі ціни 11 →Процесор Intel Core i7-7700 (CM8067702868314) | 14 101 грн. |
Процесор Intel Core i7-7700 3,6GHz OEM (CM8067702868314) | 27 716 грн. |
Intel Core i7-7700 3,6GHz OEM (CM8067702868314) | 27 040 грн. |
Intel Core i7-7700 3,6GHz OEM (CM8067702868314) | 27 716 грн. |
Intel Core i7-7700 3,6GHz OEM (CM8067702868314) | 28 392 грн. |
ще 6 пропозицій
0 0 2 4 |
Пишу про модель 7700 без "К". Хорошая производительность, не греется Работает на частоте 4.2 ГГц только на одном ядре, а при включении всех ядер – максимум 4 ГГц, полностью отсутствует поддержка Windows 7. kachinski: користуюся Intel Core i7 Kaby Lake менше місяця |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
10 березня 2022, 18:03
Скажите совместим с материнской платой Asus H110M-R? #
Владимир
18 жовтня 2021, 12:09
Замена intel core i3 skylake 6300 на intel core i7 kabylake i7-7700 BOX ? #
По сокету подходит! Socket 1151LGA.
А как чипсет наверное нет - там skylake? Так?
Еще вопрос: А биос сильно влияет на замену процессоров? В моем случае, если бы чипсеты были одинаковы, то биос совместимы или есть правило?
Спасибо!
Системная плата Gigabyte GA-Z170-D3H
chipset Skylake
Версия BIOS F21
Разъём DRAM 1 16 ГБ (DDR4 SDRAM)
Разъём DRAM 2 8 ГБ (DDR4 SDRAM)
А как чипсет наверное нет - там skylake? Так?
Еще вопрос: А биос сильно влияет на замену процессоров? В моем случае, если бы чипсеты были одинаковы, то биос совместимы или есть правило?
Спасибо!
Системная плата Gigabyte GA-Z170-D3H
chipset Skylake
Версия BIOS F21
Разъём DRAM 1 16 ГБ (DDR4 SDRAM)
Разъём DRAM 2 8 ГБ (DDR4 SDRAM)
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Kaby Lake
Ціни на Intel Core i7 Kaby Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Kaby Lake i7-7700 BOX | від 4 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Kaby Lake i7-7700 OEM | від 8 652 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Core i7 Kaby Lake i7-7700K BOX | від 6 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Kaby Lake i7-7700K OEM | від 5 950 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо