Електрогенератор AGT Media Line MLG3500E/2
Відео 3Фото 13 |
AGT Media Line MLG3500E/2 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AGT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AGT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AGT Media Line MLG3500E/2
Усі ціни 6 →Бензиновый генератор AGT MLG3500E/2 144739 | 25 728 грн. |
Генератор бензиновий AGT MLG3500E/2 101300-66 | 25 775 грн. |
Генератор бензиновый AGT MLG3500E/2 | 25 775 грн. |
Генератор бензиновий AGT MLG3500E/2 | 23 399 грн. |
Бензиновий генератор AGT Media Line MLG3500E/2 AVR | 24 906 грн. |
Двухтопливный генератор AGT MLG3500E/2 Газ-Бензин 144817 | 28 979 грн. |
Відеоогляди
Модификації AGT Media Line MLG3500E/2
Ціни на AGT Media Line MLG3500E/2 |
---|---|---|---|---|
AGT Media Line MLG3500/2 | від 13 199 грн. | 14 пропозицій | ||
AGT Media Line MLG3500E/2 | від 23 399 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →