Змішувач Agua Toledo-C031 CV014924
Фото 4 |
Agua Toledo-C031 CV014924 |
|
Шланги гнучкого підведення в комплект не входять (рекомендується М10 х G 1/2'').
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Toledo-C031 CV014924
Усі ціни 11 →Змішувач для кухні двовентильний AGUA Toledo хром силумін CV014924 | 630 грн. |
Змішувач для кухні Agua Toledo-C031 (CV014924) CV014924 | 630 грн. |
Смеситель для кухни Agua Toledo-C031 197146 | 630 грн. |
Змішувач для кухні Agua Toledo-C031 | 630 грн. |
Змішувач для кухні Agua Toledo-C031 CV014924 | 630 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →