Змішувач Agua Toledo-C039 CV018082
Фото 5 |
Agua Toledo-C039 CV018082 |
|
Шланги гнучкого підведення в комплект не входять (рекомендується М10 х G 1/2'').
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Toledo-C039 CV018082
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні двовентильний з рефлекторним виливом AGUA Toledo-C039 х | 681 грн. |
Змішувач для кухні Agua Toledo-C039 (CV018082) CV018082 | 681 грн. |
Смеситель для кухни Agua Toledo-C039 с гибким изливом 197185 | 681 грн. |
Змішувач для кухні з гнучким виливом Agua Toledo-C039 | 681 грн. |
Змішувач для кухні Agua з гнучким виливом Toledo-C039 CV018082 | 681 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →