Електрогенератор AKSA APD 200 A
Фото 9 |
AKSA APD 200 A |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKSA APD 200 A
Усі ціни 7 →Дизельний генератор AKSA APD200A | 955 000 грн. |
Дизельный генератор AKSA APD200A максимальная мощность 160 кВт | 1 231 200 грн. |
Генератор Aksa APD-200 A (дизель) 00-00011400 | 1 104 220 грн. |
Генератор дизельный AKSA - A6CRX69TI, трехфазный 230 / 400V, 50Hz, 200KVA | 1 019 190 грн. |
Дизельний генератор Aksa APD 200 A, 200 кВА, 160 кВт, (182 кВА, 145,60 кВт | 1 143 410 грн. |
Дизельний генератор AKSA APD200A максимальна потужність 160 кВт | 1 231 200 грн. |
Генератор дизельний AKSA APD 200 A 188 кВт | 1 800 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →