Електрогенератор AKSA AAP 3500
Відео 5Фото 2 |
AKSA AAP 3500 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Бензиновий генератор середнього класу потужності призначений для обслуговування навантаження до 2.3 кВт. Оснащений 4-тактним двигуном Briggs & Stratton, який має робочий об'єм 196 см3, розвиває потужність до 6.5 л.с та споживає близько 1.1 літра палива за годину роботи. Як висновки генератор AKSA AAP 3500 має дві розетки (з автоматами на 16 А) та клеми виходу постійного струму (12 В).
На рамі, крім двигуна, встановлено місткий бензобак на 15 літрів палива (його вистачає приблизно на 13.5 години автономної роботи електростанції без дозаправки) та синхронний альтернатор. Комплект приладів складається з цифрового дисплея, який може показувати поточну вихідну напругу (яка стабілізується за допомогою авторегулятора AVR) або відображати показання лічильника мотогодин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Купити AKSA AAP 3500
Бензиновий генератор AKSA AAP3500 | 26 900 грн. |
AKSA AAP 3500 + див. HEXА-GEN Europe 3,5 kWt | 19 499 грн. |
Бензиновий генератор AKSA AAP 3500 (AAP3500) | 17 499 грн. |
Генератор Aksa ААР 3500 (бензин) 00-00010857 | 27 180 грн. |
Модификації AKSA AAP 3500
Ціни на AKSA AAP 3500 |
---|---|---|---|---|
AKSA AAP 3500 | від 17 499 грн. | 4 пропозиції | ||
AKSA AAP 3500 E | від 22 499 грн. | 8 пропозицій |