Електрогенератор AKSA APD 44 A
Відео 2Фото 3 |
AKSA APD 44 A |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKSA APD 44 A
Усі ціни 6 →Дизельний генератор AKSA APD44A | 630 000 грн. |
Дизельный генератор Aksa APD-44 A | 442 750 грн. |
Генератор Aksa APD-44 A (дизель) 00-00011395 | 485 020 грн. |
Генератор дизельный AKSA - A3CRX32T, трехфазный 230 / 400V, 50Hz, 44KVA (3 | 437 990 грн. |
Дизельний генератор Aksa APD 44 A, 44 кВА, 35,2 кВт, (40 кВА, 32 кВт) 3 фа | 899 696 грн. |
Генератор дизельний AKSA APD 44 A (ном 32 кВт, макс 44 кВА) | 425 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →