Електрогенератор AKSA AAP 8000 DE
Відео 1Фото 5 |
AKSA AAP 8000 DE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKSA AAP 8000 DE
Дизельний генератор AKSA AAP-8000DE | 116 000 грн. |
Портативный генератор Aksa AAP 8000 DE (6,8 кВт) | 104 943 грн. |
Генератор Aksa ААР 8000 DE (дизель, открытый) 00-00011027 | 104 943 грн. |
Генератор Aksa ААР 8000 DE (дизель, в кожухе) 00-00010859 | 113 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →