Тумба під умивальник Akva Rodos Alfa 80 AP0002149
Фото 8 |
Akva Rodos Alfa 80 AP0002149 |
|
Тумба покрита трьома шарами ґрунту і забарвлена двома шарами поліуретановою фарби італійського виробництва Kemichal. Гарантія від виробника — 3 роки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Alfa 80 AP0002149
Тумба Альфа підлоги 80 см біла з умивальником Frame АР000040174 | 14 058 грн. |
Тумба підлогова АКВА РОДОС АЛЬФА / 80см / раковина FRAME / біла (АР0000401 | 14 058 грн. |
Тумба Альфа напольная 80 см белая с умывальником Frame АР000040174 | 11 999 грн. |
Тумба Альфа підлогова 80 см біла з умивальником Frame АР000040174 | 14 058 грн. |
Модификації Akva Rodos Alfa 80 AP0002149
Ціни на Akva Rodos Alfa 80 AP0002149 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Alfa 60 AP0002147 | від 8 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Alfa 70 AP0002148 | від 5 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Alfa 80 AP0002149 | від 11 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Alfa 100 AP0002243 | від 13 500 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →