Тумба під умивальник SANWERK Greta 100 (MV0000302)
Фото 9 |
SANWERK Greta 100 |
|
Тумба пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Greta 100
Усі ціни 7 →Тумба для підлоги Sanwerk Грета 100 MV0000302 з умивальником Принц | 12 496 грн. |
Тумба для підлоги Sanwerk Грета 100 MV0000302 з умивальником Принц | 12 440 грн. |
Тумба Sanwerk "GRETA" 2F с раковиной "Принц" 1000x440 мм h850, белый MV000 | 15 818 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk GRETA 100 кол. білий MV0000302 | 11 299 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Грета" 100 с умывальником "Принц" MV0000302 | 15 818 грн. |
ТУМБА "ГРЕТА" 100 БЕЛАЯ С УМЫВ. "ПРИНЦ", MV0000302 | 15 818 грн. |
Тумба SANWERK "ГРЕТА" 100 біла з умив. "Принц" (MV0000302) | 15 818 грн. |
Модификації SANWERK Greta 100
Ціни на SANWERK Greta 100 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Greta 60 | від 9 600 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Greta 70 | від 10 399 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Greta 80 | від 10 840 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Greta 100 | від 11 299 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →