Тумба під умивальник Aquarius Modena 60 10160
Фото 5 |
Aquarius Modena 60 10160 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад з ламінованого МДФ завтовшки 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Modena 60 10160
Усі ціни 7 →Тумба підлогова Aquarius Modena 60 см 10160 з раковиною Комо | 11 573 грн. |
Тумба Aquarius Modena 60 см на ніжках з умивальником Комо 60 (10160) | 17 890 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Modena 60 см 10160 з раковиною Комо | 11 453 грн. |
Тумба Aquarius Modena 60 см на ніжках з умивальником 60 Білий | 13 453 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Modena 60 см графіт 70942670 з раковиною Комо | 11 681 грн. |
Тумба Aquarius Modena на ніжках з умивальником Комо 60 Графіт (70942670) | 18 056 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Modena 60 см графіт 70942670 з раковиною Комо | 11 560 грн. |
Модификації Aquarius Modena 60 10160
Ціни на Aquarius Modena 60 10160 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Modena 60 10160 | від 11 453 грн. | 7 пропозицій | ||
Aquarius Modena 70 70942359 | від 12 311 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Modena 80 10161 | від 13 008 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →