Газонокосарка AL-KO Premium 520 VSI-B (119948)
Відео 2Фото 16 |
AL-KO Premium 520 VSI-B
Двигун:бензиновий
Потужність:2600 Вт, 3.5 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:51 см
Висота косіння:від 30 мм, до 80 мм
Травозбірник:70 л
Вага:38.2 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Premium 520 VSI-B
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Premium 520 VSI-B
Усі ціни 16 →Бензиновая газонокосилка AL-KO 520 VSI-B Highline 119948 | 39 999 грн. |
Бензиновая газонокосилка Al-Ko Premium 520 VSI-B | 35 999 грн. |
Газонокосарка AL-KO Premium 520 VSI-B (3.53 л. с., 510 мм) 119948 | 40 000 грн. |
Газонокосилка AL-KO Premium 520 VSІ-B (119948) | 39 851 грн. |
Газонокосарка бензинова AL-KO Premium 520 VSІ-B 119948 | 39 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →