Литий диск Allante 1073 9x20/5x112 ET48 DIA66,6
від 7 424 до 8 941 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Allante 1073 2
Характеристики
Allante 1073 9x20/5x112 ET48 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 1073 9x20/5x112 ET48 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Allante 1073 R20 W9 PCD5x112 ET48 DIA66.6 (BF) 1001582890 | 7 710 грн. |
Allante 1073 R20 W9 PCD5x112 ET48 DIA66.6 BF | 7 998 грн. |
ALLANTE 1073 9,0x20/5x112 D66,6 ET48 BF | 7 590 грн. |
Allante 1073 (R20 W9.0 PCD5x112 ET48 DIA66.6) BF | 8 195 грн. |
Allante Allante ALLANTE-1073 (R20 W9.0 PCD5x112 ET48 DIA66.6) BF | 8 712 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі