Литий диск Zorat BK206 9x20/5x112 ET48 DIA66,6
від 7 300 до 9 604 грн. Порівняти ціни 42 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Zorat BK206 5
Характеристики
Zorat BK206 9x20/5x112 ET48 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK206 9x20/5x112 ET48 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW BK206 R20 W9 PCD5x112 ET48 DIA66.6 (BP) 1001118742 | 8 143 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK206(5925) R20 W9 PCD5x112 ET48 DIA66.6 BP | 8 440 грн. |
ZW BK206 9,0x20/5x112 D66,6 ET48 BP | 8 020 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK206(5925) (R20 W9.0 PCD5x112 ET48 DIA66.6) | 8 712 грн. |
Диски ZW BK206 9x20 5x112 ET48 DIA66,6 (GP) | 7 424 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі