Литий диск Allante 184 6,5x15/4x114,3 ET35 DIA67,1
від 3 862 до 4 508 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Allante 184 12
Характеристики
Allante 184 6,5x15/4x114,3 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 184 6,5x15/4x114,3 ET35 DIA67,1
Сортувати
Allante 184 R15 W6.5 PCD4x114,3 ET35 DIA67.1 HB | 3 862 грн. |
Allante 184 6.5x15 4x114.3 ET35 DIA67.1 HB | 3 920 грн. |
Allante 184 6.5x15 4x114.3 ET35 DIA67.1 HB | 4 136 грн. |
Allante 184 (R15 W6,5 PCD4x114,3 ET35 DIA67,1) 14099 | 3 951 грн. |
Диск Allante 184 6.5x15 4x114.3 ET35 DIA67.1 HB | 4 508 грн. |
Закрити
Схожі