Литий диск Zorat 355 6,5x15/4x114,3 ET35 DIA67,1
Відео 1Фото 4 | від 3 746 до 4 210 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 355 10
Характеристики
Zorat 355 6,5x15/4x114,3 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 355 6,5x15/4x114,3 ET35 DIA67,1
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-355 (R15 W6.5 PCD4x114.3 ET35 DIA67.1) (R)B6- | 4 210 грн. |
ZW 355 (R)B6 ZM (PCD4x114.3 R15 J6.5 ET35 DIA67.1) | 3 830 грн. |
Диск ZW 355 RB6ZM R15 W6,5 PCD4x98/PCD4x114,3 ET35 DIA67,1 | 3 746 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі