Литий диск Zorat 2788 6,5x15/4x114,3 ET38 DIA67,1
від 3 473 до 4 280 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 2788 6
Характеристики
Zorat 2788 6,5x15/4x114,3 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2788 6,5x15/4x114,3 ET38 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 2788 R15 W6.5 PCD4x114.3 ET38 DIA67.1 (BP) 1001251874 | 3 638 грн. |
Zorat Wheels 2788 6.5x15 4x114.3 ET38 DIA67.1 BP | 3 830 грн. |
ZW 2788 6,5x15/4x114,3 D67,1 ET38 BP | 3 665 грн. |
ZW 2788 (R15 W6.5 PCD4x114.3 ET38 DIA67.1) BP | 3 743 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-2788 (R15 W6.5 PCD4x114.3 ET38 DIA67.1) BP | 4 102 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі