Литий диск Allante 5037 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1
від 4 581 до 5 228 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Allante 5037 4
Характеристики
Allante 5037 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 5037 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Allante 5037 R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (silver) 100086251 | 4 761 грн. |
Allante 5037 R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 S | 4 805 грн. |
Диски Allante 5037 7,5x17 5x112 ET45 DIA57,1 (silver) | 4 657 грн. |
Allante 5037 (R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) silver | 4 597 грн. |
Allante 5037 7.5x17 5x112 ET45 DIA57.1 S | 4 880 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі