Литий диск Allante 561 7x17/4x100 ET40 DIA73,1
від 4 170 до 5 020 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Allante 561 8
Характеристики
Allante 561 7x17/4x100 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 561 7x17/4x100 ET40 DIA73,1
Allante 561 7x17 4x100/114.3 ET40 DIA73.1 HBCL | 4 400 грн. |
Диски Allante 561 7x17 4x100/114,3 ET40 DIA73,1 (HB-CL) | 4 170 грн. |
Allante 561 7x17 4x100 ET40 DIA73.1 HBCL | 5 020 грн. |
Закрити
Схожі