Набір інструментів Alloid NK-2005-26M36 (НК-2005-26М36)
Фото 8 |
Alloid NK-2005-26M36 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-2005-26M36
Усі ціни 8 →Набір ключів комбінованих Alloid 26 предметів 6-36 мм (НК-2005-26М36) | 2 345 грн. |
Набір комбінованих ключів Alloid, в чохлі, 26шт. (НК-2005-26М36) 48777 | 2 272 грн. |
Набір ключів комбінованих Alloid 6-36 мм 26 предметів (НК-2005-26М36) | 2 468 грн. |
Набір ключів ріжково-накидних 26 пр. 6-36мм Alloid НК-2005-26М36 сумка | 2 849 грн. |
Alloid. Набір ключів комбінованих (спецціна), 26 предметів, 6-36 мм (НК-20 | 2 466 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →