Набір інструментів Alloid NI-3056P
Відео 1Фото 6 |
Alloid NI-3056P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NI-3056P
Усі ціни 11 →Набір інструментів Alloid НИ-3056П | 2 025 грн. |
3/8 56 предм Автомобільний набір ручного інструменту інструментів ключів г | 2 020 грн. |
Набір інструментів Alloid 3/8'', 56 одиниць (НИ-3056П) 53491 | 1 976 грн. |
Універсальний набір інструменту Alloid 3/8" 56 предметів (НІ-3056П) | 1 919 грн. |
Набір інструментів 56 пр. 1/4",1/2" НІ-3056П Alloid | 2 439 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →