Набір інструментів Alloid NK-2005-26M
Alloid NK-2005-26M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-2005-26M
Усі ціни 7 →Набір комбінованих ключів Alloid, в чохлі, 26шт. (НК-2005-26М) 25960 | 2 173 грн. |
Набір ключів рожково-накидних 26 шт Alloid НК-2005-26М сумка | 2 222 грн. |
Набір комбінованих ключів Alloid 6-32 мм 26 предметів (HK-2005-26M) | 2 124 грн. |
Набір ключів комбінованих 26 предметів Alloid НК-2005-26М | 2 050 грн. |
Alloid. Набір ключів комбінованих (спецціна), 26 предметів, 6-32 мм (НК-20 | 2 497 грн. |
Набір ключів гайкових ріжково-накидних Alloid НК-2005-26М 26 предметів у с | 2 560 грн. |
Набір комбінованих ключів Alloid, в чохлі, 26шт. (НК-2005-26М) | 2 629 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Alloid NK-2005-26M:
- Розміри: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →