Набір інструментів Alloid NK-2031-8
Alloid NK-2031-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-2031-8
Усі ціни 6 →Набір накидних ключів Alloid, 8шт. (НК-2031-8) 55317 | 765 грн. |
Набір ключів накидних 8 предметів 6х22 мм. Alloid НК-2031-8 | 814 грн. |
Набір накидних ключів Alloid 6х22 мм 8 предметів (НК-2031-8) | 743 грн. |
Alloid. Набір ключів накидних, 8 предм, 06х22 мм. (2031-8) (НК-2031-8) | 741 грн. |
Набір ключів гайкових накидних Alloid НК-2031-8 6-22мм 8 предметів | 905 грн. |
Набір накидних ключів Alloid, 8шт. (НК-2031-8) | 926 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Alloid NK-2031-8:
- Розміри:
- 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →