Літня шина Altenzo Sports Navigator 275/45 R21 110Y
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Altenzo Sports Navigator 275/45 R21 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altenzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altenzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altenzo Sports Navigator 275/45 R21 110Y
Усі ціни 26 →Шина Altenzo Sports Navigator 275/45 R21 110Y XL | 5 033 грн. |
Altenzo Sports Navigator 275/45 ZR21 110Y XL | 5 250 грн. |
Altenzo Sports Navigator 275/45 R21 110Y XL | 5 040 грн. |
Altenzo Sports Navigator 275/45 R21 110Y | 5 826 грн. |
Altenzo Sports Navigator (275/45R21 110Y) | 5 112 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →