Твердопаливний котел Altep DUO UNI PLUS 15 Komplekt 15 кВт
Фото 3 |
Altep DUO UNI PLUS 15 Komplekt 15 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:15 кВт, площа ~ 120 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Всі характеристики
Характеристики DUO UNI PLUS 15 Komplekt
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep DUO UNI PLUS 15 Komplekt 15 кВт
Усі ціни 7 →Твердотопливный котел Altep Duo Uni Plus 15 кВт, автоматика | 46 600 грн. |
Твердопаливний котел Altep Duo UNI Plus 15 кВт з автоматикою і вентиляторо | 46 600 грн. |
Твердопаливний котел Altep Duo Uni Plus 15 | 41 000 грн. |
Котел твердопаливний Altep (Альтеп) DUO UNI PLUS 15 кВт. | 46 600 грн. |
Твердопаливний котел Altep Duo UNI PLUS - 15 кВт | 46 600 грн. |
Твердопаливний котел Altep Duo UNI Plus 15 кВт (механіка) 142116102027 | 41 200 грн. |
Котел Altep Duo Uni Plus 15 кВт | 48 249 грн. |
Ні про яке тривале горіння мови не може бути навіть! Не вірте! Топки вистачає на 2 години горіння. З дверей сифонить дим. Не раджу краще взяти імпортний котел із верхнім горінням Звичайний котел Димит із дверей. Швидко горять Дрова. Заклинили дверцята зольника Максим Зайцев: користуюся Altep DUO UNI PLUS 21 Komplekt більше року |
Додати відгук
Модификації Altep DUO UNI PLUS 15 Komplekt
Ціни на Altep DUO UNI PLUS 15 Komplekt |
---|---|---|---|---|
Altep DUO UNI PLUS 15 Komplekt 15 кВт | від 41 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Altep DUO UNI PLUS 21 Komplekt 21 кВт | від 45 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep DUO UNI PLUS 27 Komplekt 27 кВт | від 49 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PLUS 33 Komplekt 33 кВт | від 54 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PLUS 40 Komplekt 40 кВт | від 58 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →