Твердопаливний котел Altep TRIO UNI PLUS 30 Komplekt 30 кВт
Altep TRIO UNI PLUS 30 Komplekt 30 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Всі характеристики
Характеристики TRIO UNI PLUS 30 Komplekt
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep TRIO UNI PLUS 30 Komplekt 30 кВт
Твердотопливный котел Altep Trio Uni Plus 30 кВт, автоматика | 61 900 грн. |
Твердопаливний котел Altep TRIO UNI Plus 30 кВт (комплект автоматики і вен | 61 900 грн. |
Твердопаливні котел Altep Trio Uni Plus 30 | 56 300 грн. |
Котел твердотопливний Альтеп Trio Uni Plus 30 кВт. | 61 900 грн. |
Модификації Altep TRIO UNI PLUS 30 Komplekt
Ціни на Altep TRIO UNI PLUS 30 Komplekt |
---|---|---|---|---|
Altep TRIO UNI PLUS 14 Komplekt 14 кВт | від 43 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PLUS 20 Komplekt 20 кВт | від 46 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PLUS 30 Komplekt 30 кВт | від 56 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PLUS 40 Komplekt 40 кВт | від 70 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PLUS 50 Komplekt 50 кВт | від 91 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PLUS 65 Komplekt 65 кВт | від 107 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →