Твердопаливний котел Altep CLASSIC PLUS 16 16 кВт
Фото 6 |
Твердопаливний котел з автоматичним блоком управління PID, що позиціонується виробником середній ціновий сегмент. Ця модель має покращену продуктивність. Містка топка (на 68 л) та система багатоточкової подачі повітря дозволяють швидко виходити на робочий температурний режим. При цьому одна закладка палива дозволяє досягти безперервного нагріву протягом майже 24 годин. Цей пристрій впевнено працює на різних видах палива.
Жаровню можна завантажувати дровами, вугіллям чи пелетами. Твердопаливний котел Altep CLASSIC PLUS 16 виготовлений з використанням жаростійкої сталі завтовшки 5 мм. Дверцята захищені теплоізоляцією, що підвищує безпеку експлуатації апарату. Топка опоясана водяною сорочкою. Температура нагрівання теплоносія налаштовується повністю автоматичному режимі. У цій моделі є зольне відділення. Піч зручно чистити. Завантаження палива в жаровню полегшується за рахунок використання великого дверного отвору. Для роботи твердопаливного котла потрібне підключення до електромережі 230 В. Апарат функціонує з вкрай високим ККД – в межах 86-90%. Практично все нагрівання поглинається теплоносієм. Кількість диму, як і його температура, мінімальна.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Купити Altep CLASSIC PLUS 16 16 кВт
Усі ціни 9 →Твердотопливный котел Altep Classic Plus 16 кВт, автоматика | 41 100 грн. |
Твердопаливний котел Altep Classic Plus 16 кВт (з автоматикою і вентилятор | 41 100 грн. |
Котел твердопаливний Altep 16 кВт Classic PLUS. | 35 700 грн. |
Твердопаливний котел Altep Classic Plus 16 | 35 400 грн. |
Котел твердопаливний Альтеп Classic Plus 16 кВт. | 41 100 грн. |
Все включено
Твердопаливний котел Altep CLASSIC PLUS 16 надає повністю автономну роботу завдяки вбудованому блоку автоматики. Ця система включає всі необхідні компоненти для опалення будинків та інших приміщень, таких як склади, офіси і магазини, площею близько 128 м². Температурний режим підтримується електронікою за умови підключення до електромережі. Крім того, додатковий нагнітач збільшує ефективність горіння та нагрівання теплообмінника, що дозволяє досягти ККД котла на рівні 86%. Автоматика також забезпечує захист системи від перегріву теплоносія. Патрубок для підключення вентиляції має ручний шибер для контролю тяги. Конструкція також передбачає встановлення рукоятки для зручності регулювання інтенсивності подачі повітря через нижню заслінку. Передбачено також патрубок для групи безпеки, яка контролює та запобігає підвищенню тиску в системі.
Якість на першому місці
Корпус котла виготовлений із сталі товщиною 5 мм, що забезпечує довгий термін служби та запобігає деформації при механічних та температурних навантаженнях. Двері з подвійною ізоляцією запобігають витоку тепла, а петлі, що регулюються, допомагають зберегти герметичність камери навіть після багатьох років експлуатації.
Велика камера топки дозволяє завантажувати різні види твердого палива, такі як дрова, вугілля, брикети і торф, забезпечуючи тривале автономне горіння до 24 годин.
Модификації Altep CLASSIC PLUS 16
Ціни на Altep CLASSIC PLUS 16 |
---|---|---|---|---|
Altep CLASSIC PLUS 10 10 кВт | від 27 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 12 12 кВт | від 31 900 грн. | 9 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 16 16 кВт | від 35 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 20 20 кВт | від 39 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 24 24 кВт | від 44 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 30 30 кВт | від 49 600 грн. | 7 пропозицій |