Твердопаливний котел Altep DUO UNI PLUS 40 Mech 40 кВт
Фото 3 |
Altep DUO UNI PLUS 40 Mech 40 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:40 кВт, площа ~ 320 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 220 мм
Всі характеристики
Характеристики DUO UNI PLUS 40 Mech
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Altep DUO UNI PLUS 40 Mech
Ціни на Altep DUO UNI PLUS 40 Mech |
---|---|---|---|---|
Altep DUO UNI PLUS 15 Mech 15 кВт | від 101 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Altep DUO UNI PLUS 21 Mech 21 кВт | від 45 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PLUS 27 Mech 27 кВт | від 50 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PLUS 33 Mech 33 кВт | від 54 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PLUS 40 Mech 40 кВт | від 58 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →