Литий диск Alutec ADX.01 7x17/4x100 ET37 DIA63,4
Відео 2Фото 44 | від 8 099 до 9 384 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Alutec ADX.01 46
Характеристики
Alutec ADX.01 7x17/4x100 ET37 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec ADX.01 7x17/4x100 ET37 DIA63,4
Сортувати
Alutec ADX.01 Metallic-Bronze Frontpoliert (R17 W7.0 PCD4x100 ET37 DIA63.4 | 8 099 грн. |
Alutec ADX.01 (7J x 17 4x100 ET37 DIA63.4) Bronze На замовлення з Європи. | 9 064 грн. |
Alutec ADX.01 W7.0 R17 PCD4x100 ET37 DIA63.4 MBFP | 9 384 грн. |
Alutec ADX.01 (7J x 17 4x100 ET37 DIA63.4) Black На замовлення з Європи. | 9 064 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі