Литий диск Alutec DriveX 9,5x21/5x108 ET35 DIA63,4
Відео 1Фото 3 | від 12 428 до 21 516 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Alutec DriveX 41
Характеристики
Alutec DriveX 9,5x21/5x108 ET35 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec DriveX 9,5x21/5x108 ET35 DIA63,4
Сортувати
ALUTEC Drive R21 W9.5 PCD5x108 ET35 DIA63.4 Metal Grey | 18 479 грн. |
Диски Alutec Drive 9,5x21 5x108 ET35 DIA63,4 (grey) | 12 428 грн. |
Alutec DRIVE X Metal-Grey (R21 W9.5 PCD5x108 ET35 DIA63.4) | 14 399 грн. |
Alutec Drive (9.5J x 21 5x108 ET35 DIA63.4) Metal Grey На замовлення з Євр | 15 796 грн. |
Alutec Drive X R21 W9.5 PCD5x108 ET35 DIA63.4 Metal Grey DRVX-952135F57-9 | 13 191 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі