Литий диск Alutec DriveX 9x20/5x120 ET33 DIA64,1
Відео 1Фото 3 | від 7 069 до 13 386 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Alutec DriveX 41
Характеристики
Alutec DriveX 9x20/5x120 ET33 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec DriveX 9x20/5x120 ET33 DIA64,1
Сортувати
Alutec DRIVE X Metal-Grey (R20 W9.0 PCD5x120 ET33 DIA64.1) | 12 299 грн. |
Alutec Drive X R20 W9 PCD5x120 ET33 DIA64.1 Metal Grey Front Polished DRVX | 7 069 грн. |
Alutec DRIVEX W9.0 R20 PCD5x120 ET33 DIA64.1 MG | 13 386 грн. |
Alutec Drive X R20 W9 PCD5x120 ET33 DIA64.1 Metal Grey Front Polished | 7 425 грн. |
Alutec Drive X R20 W9 PCD5x120 ET33 DIA64.1 Metal Grey DRVX-902033T77-9 | 11 863 грн. |
Alutec Drive X R20 W9 PCD5x120 ET33 DIA64.1 Metal Grey | 12 379 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі