Литий диск Alutec W10 9x20/5x108 ET43 DIA70,1
Відео 1Фото 12 | від 8 234 до 14 399 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Alutec W10 30
Характеристики
Alutec W10 9x20/5x108 ET43 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec W10 9x20/5x108 ET43 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Alutec W10 R20 W9 PCD5x108 ET43 DIA70.1 (black polished) 10025 | 9 982 грн. |
Диски Alutec W10 9x20 5x108 ET43 DIA70,1 (black polished) | 10 144 грн. |
Alutec W10 Racing-Schwarz Frontpoliert (R20 W9.0 PCD5x108 ET43 DIA70.1) | 14 399 грн. |
Alutec W10 R20 W9 PCD5x108 ET43 DIA70.1 Silver W10-902043B51-0 | 13 114 грн. |
Alutec W10 R20 W9 PCD5x108 ET43 DIA70.1 Racing Black Front Polished | 11 975 грн. |
Литые диски Alutec W10 R20 W9 PCD5x108 ET43 DIA70.1 (silver) 1002572213 | 8 234 грн. |
Alutec W10 R20 W9 PCD5x108 ET43 DIA70.1 Racing Black Front Polished W10-90 | 11 445 грн. |
Alutec W10 R20 W9 PCD5x108 ET43 DIA70.1 Silver | 13 570 грн. |
Диски Alutec W10 9x20 5x108 ET43 DIA70,1 (racing black front polished) (10 | 14 296 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі