Литий диск Alutec Grip 7,5x17/5x130 ET55 DIA71,5
Відео 3Фото 4 | від 4 399 до 7 253 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.5 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Alutec Grip 113
Характеристики
Alutec Grip 7,5x17/5x130 ET55 DIA71,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 7,5x17/5x130 ET55 DIA71,5
Сортувати
Литые диски Alutec Grip R17 W7.5 PCD5x130 ET55 DIA71.5 (graphite) 10012407 | 6 237 грн. |
ALUTEC GRIP 7,5x17/5x130 D71,5 ET55 Graphite | 6 760 грн. |
Alutec Grip (R17 W7.5 PCD5x130 ET55 DIA71.5) графит | 7 253 грн. |
Alutec Grip 7.5x17 5x130 ET55 DIA71.5 GR | 6 540 грн. |
ALUTEC Легковий диск ALUTEC Grip Graphite R17 W7.5 PCD5x130 ET55 DIA71.5 | 6 539 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі