Литий диск Alutec Ikenu 7,5x17/5x105 ET38 DIA56,6
Відео 4Фото 4 | від 5 601 до 9 062 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Ikenu 104
Характеристики
Alutec Ikenu 7,5x17/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Ikenu 7,5x17/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
ALUTEC Ikenu R17 W7.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Metal Grey | 8 050 грн. |
Alutec IKENU Diamant-Schwarz (R17 W7.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6) | 7 399 грн. |
Alutec Ikenu (7.5J x 17 5x105 ET38 DIA56.6) Graphite На замовлення з Європ | 8 668 грн. |
Alutec Ikenu R17 W7.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Metal Grey IKE75738O87-9 | 5 601 грн. |
Alutec Ikenu MG R17 W7.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 | 8 556 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі