Литий диск Alutec Ikenu 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
Відео 4Фото 4 | від 10 560 до 14 133 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Ikenu 102
Характеристики
Alutec Ikenu 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Ikenu 8,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Alutec Ikenu R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (black polished) 1 | 10 560 грн. |
Диски Alutec Ikenu 8,5x20 5x112 ET40 DIA66,6 (black polished) | 10 742 грн. |
Alutec IKENU Diamant-Schwarz Frontpoliert (R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 12 999 грн. |
Alutec Ikenu (8.5J x 20 5x112 ET40 DIA66.6) Diamond black front polished Н | 13 581 грн. |
Alutec Ikenu R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Black Polished Front IKE852040 | 10 959 грн. |
Alutec Ikenu DBFP R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 14 133 грн. |
Alutec Ikenu R20 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Black Polished Front | 11 466 грн. |
Диски Alutec Ikenu 8,5x20 5x112 ET40 DIA66,6 (diamond black front polished | 12 313 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі