Литий диск Alutec Shark 7x16/5x112 ET38 DIA70,1
Фото 5 | від 5 822 до 8 399 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Shark 30
Характеристики
Alutec Shark 7x16/5x112 ET38 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Shark 7x16/5x112 ET38 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Alutec Shark R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA70.1 (black) 1000495412 | 5 822 грн. |
Alutec SHARK Racing-Schwarz Frontpoliert (R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA70.1) | 8 399 грн. |
Alutec Shark R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA70.1 Racing Black Front Polished SH70 | 8 026 грн. |
Alutec Shark R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA70.1 Racing Black Front Polished | 8 300 грн. |
Диски Alutec Shark 7x16 5x112 ET38 DIA70,1 (racing black front polished) ( | 7 478 грн. |
Закрити
Алексей
13 лютого 2020, 08:15
Alutec Shark 8x18/5x120 ET35 DIA72,6 #
Добрый день! Хотел бы приобрести данные диски у Вас!!! Хотел бы уточнить... встанет на них резина 235/40/r18???
Схожі