Литий диск Alutec Singa 7x17/5x114,3 ET51 DIA67,1
Фото 23 | від 5 276 до 8 888 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації Alutec Singa 47
Характеристики
Alutec Singa 7x17/5x114,3 ET51 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Singa 7x17/5x114,3 ET51 DIA67,1
Сортувати
ALUTEC Singa R17 W7 PCD5x114,3 ET51 DIA67.1 Diamond Black Front Polished | 8 252 грн. |
Диски Alutec Singa 7x17 5x114,3 ET51 DIA67,1 (black polished) | 6 404 грн. |
Alutec SINGA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET51 DIA67. | 7 599 грн. |
Alutec Singa polar silver R17 W7.0 PCD5x114.3 ET51 DIA67.1 | 5 764 грн. |
Alutec Singa R17 W7 PCD5x114.3 ET51 DIA67.1 Black Polished Front SIN70751L | 6 741 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі