Литий диск Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET53 DIA63,4
Відео 1Фото 33 | від 7 451 до 8 360 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET53 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET53 DIA63,4
Alutec Tormenta (R17 W7.5 PCD5x108 ET53 DIA63.4) polar silver | 7 944 грн. |
Alutec Tormenta (7.5J x 17 5x108 ET53 DIA63.4) Black На замовлення з Європ | 8 360 грн. |
Alutec Tormenta (R17 W7.5 PCD5x108 ET53 DIA63.4) DBFP | 7 451 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі