Тумба під умивальник AM-PM Hit 60 M93A-FSX0602-WC0602WG38
Фото 21 |
AM-PM Hit 60 M93A-FSX0602-WC0602WG38 |
|
Глянцевий фасад покритий довговічними поліакриловими емалями, які наносяться за спеціальною технологією фарбування 7 шарів. Це забезпечує насичений колір протягом усього терміну служби (від 10 років).
М'яке відкриття та закриття ящиків забезпечують напрямні прихованого монтажу із системою м'якого закривання Soft Close. Тумба комплектується раковиною зі склоподібної порцеляни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Hit 60 M93A-FSX0602-WC0602WG38
Усі ціни 9 →Тумба с раковиной напольная AM.PM Hit, 60 см, M93A-FSX0602-WC0602WG38 1925 | 20 128 грн. |
Тумба із умивальником AM.PM HIT 61x85x43см на підлогу біла M93A-FSX0602-WC | 20 128 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM Hit 61 х 43 х h85 см, білий гля | 20 128 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM HIT / на підлогу / 60см (M93A-FSX0602-WC0602GM38) | 17 799 грн. |
Тумба з раковиною, на підлогу, 60 см AM.PM M93A-FSX0602-WC0602WG38 Hit | 20 128 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації AM-PM Hit 60 M93A-FSX0602-WC0602WG38
Ціни на AM-PM Hit 60 M93A-FSX0602-WC0602WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM Hit 60 M93A-FSX0602-WC0602WG38 | від 16 899 грн. | 9 пропозицій | ||
AM-PM Hit 75 M93A-FSX0752-WC0752WG38 | від 18 699 грн. | 9 пропозицій | ||
AM-PM Hit 100 M93A-FSX01002-WC01002WG38 | від 25 599 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →