Тумба під умивальник AM-PM Hit 75 M93A-FSX0752-WC0752WG38
Фото 21 |
AM-PM Hit 75 M93A-FSX0752-WC0752WG38 |
|
Глянцевий фасад покритий довговічними поліакриловими емалями, які наносяться за спеціальною технологією фарбування 7 шарів. Це забезпечує насичений колір протягом усього терміну служби (від 10 років).
М'яке відкриття та закриття ящиків забезпечують напрямні прихованого монтажу із системою м'якого закривання Soft Close. Тумба комплектується раковиною зі склоподібної порцеляни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Hit 75 M93A-FSX0752-WC0752WG38
Усі ціни 9 →Тумба с раковиной напольная AM.PM Hit, 75 см, M93A-FSX0752-WC0752WG38 1925 | 22 037 грн. |
Тумба із умивальником AM.PM HIT 76x85x43см на підлогу біла M93A-FSX0752-WC | 22 037 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM Hit 76 х 43 х h85 см, білий гля | 22 037 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM HIT / на підлогу / 75см (M93A-FSX0752-WC0752GM38) | 19 099 грн. |
Тумба з раковиною, на підлогу, 75 см AM.PM M93A-FSX0752-WC0752WG38 Hit | 22 037 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації AM-PM Hit 75 M93A-FSX0752-WC0752WG38
Ціни на AM-PM Hit 75 M93A-FSX0752-WC0752WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM Hit 60 M93A-FSX0602-WC0602WG38 | від 16 899 грн. | 9 пропозицій | ||
AM-PM Hit 75 M93A-FSX0752-WC0752WG38 | від 18 699 грн. | 9 пропозицій | ||
AM-PM Hit 100 M93A-FSX01002-WC01002WG38 | від 25 599 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →