Змішувач Ravak Chrome CR 055.00
Ravak Chrome CR 055.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CR 055.00
Усі ціни 13 →Ravak Ravak Chrome CR 055.00 X070055 | 6 536 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу RAVAK на біде одноважільний хром латунь з д | 6 536 грн. |
Змішувач для біде биде Ravak Chrome CR 055.00 (X070055) X070055 | 6 536 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CHROME д/біде з відкріванням стоку (CR 055.00) - X070 | 5 228 грн. |
Змішувач для біде 140 мм, з відкриванням стоку, хром Ravak Chrome CR 055.0 | 6 536 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Ravak Chrome CR 055.00:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →