Змішувач AM-PM Spirit V2.0 F70A83100
Фото 9 |
AM-PM Spirit V2.0 F70A83100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Spirit V2.0 F70A83100
Усі ціни 18 →Змішувач для біде AM.PM Spirit хром F70A83100 | 7 158 грн. |
Змішувач для біде AM.PM Spirit F70A83100 | 7 158 грн. |
AM.PM AM.PM Spirit V2.0 F70A83100 | 7 158 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу AM.PM Spirit 2.0 на біде з джойстиком хром | 7 158 грн. |
Змішувач для біде AM.PM Spirit 2.0 (F70A83100) F70A83100 | 7 158 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача AM-PM Spirit V2.0 F70A83100:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →